Apie autorių

Nors didžioji blogų banga po truputį atslūgsta, ir tai nėra mano pirmasis blogas tinkle, tčiau šį kartą stengsiuosi jį išlaikyti ir kuo dažniau atnaujinti, aišku jei tik nepritruks minčių apie ką rašyti.

Taigi kas aš toks. Esu paprastas eilinis žmogelis vardu Irmantas turintis patinkantį programuotojo darbą UAB “Plius UAB “15min.lt“. Laisvalaikiu paprogramuoju šį bei tą savo malonumui ir geresniam žinių bagažui. Taip pat esu “užsukęs” keletą projektėlių, kad vakarais būtų ką veikti, ir šiek tiek prisidurti šiais sunkiais krizės laikais.

Šiame bloge rašysiu gana įvairiomis temomis nuo programavimo iki laisvalaikio. Bet programavimo temą stengsiuosi išplėsti labiausiai. Jei rasite mano pranešimuose klaidų ar tiesiog nesutinkate su mano nuomone, mielai lauksiu komentarų prie įrašo.

10 Comments.

 1. Irmantai, norėčiau susisiekti – prašau, parašykit man el. paštu.

 2. dėl kernel.lt

 3. Dek puslapio kernel.lt reikia pakalbeti… Duok savo skype arba man parasyk i skype:siramub

 4. Valentinas

  Ar brangios tavo paslaugos? :)

 5. labas, norime sukontaktuoti dėl kernel.lt ar kitų puslapių info apsikeitimo. Parašyk, kokiu el. paštu rašyti tau? UAB Bona Mens

 6. Sveikas gali duoti savo kontaktus email, skype? noreciau pasneketi.

 7. In machine programming, readability ascribes to the breeze among which a mortal primer can read the mission, guide flux, besides function of seed canon. It concerns the appearances of nature beyond, including portability, usability plus most importantly maintainability.
  sponsorship letter