Monthly Archives: July 2009

Išleistas Zend Framework 1.9

Taigi prieš kelias valandas tik išėjo naujoji Zend Framework versija. Kurioje pasižymėjo ir lietuvių išeivis Juozas Kaziukėnas kartu su Rob Allen sukurdami MSSQL duomenų bazės “adapterį”. Pilna sąrašą atnaujinimų rasite oficialiam Zend Developer puslapyje.

Verta paskaityti #1

Kadangi, savaitgalis o dar labiau pirmadienis buvo labai užimti ir nieko naudingo iš savo patirties jums parodyti nelabai turiu jėgų siųlau pasiskaitinėti šias naujienas/patarimus kurias radau savo RSS.

The Long Poll: AJAX Push(like) Chat with Comet – čia rasite gana įdomų būdą, kaip optimizuoti dažnas AJAX užklausas. Manau tikrai pravers turintiems “chatus”, ar kitas panašaus tipo “applikacijas” savo tinklapiuose.

Dynamically Create Menu With PHP DOM – manau daug kam gali patikti toks meniu kūrimo metodas, gal jau nemažai iš jūsų tokiu būdu jau ir kuriate. Asmeniškai man tai labai patinka dėl to, kad kodas yra daug švaresnis ir lengvesnis skaitymui.

Pirmam kartui skaitinių manau užteks.

Firefox atnaujinimas maloniai nustebino

Pirmasis mano įrašas apie draugiškiausią naršyklę web programuotojų pasaulyje Firefox. Manu kodel ji yra draugiškiausia visi žinote. Jei nežinote tai manau sužinosite ją įsidiegę ir įsidėję įskiepius Firebug ir Web developer.

Taigi kas mane taip maloniai nustebino – tai sparta, užsikrauna n kartų greičiau nei pirmoji 3.5 versija. Dėl stabilumo bėdų irgi neturėjau. Kartu su naršyklės atnaujinimu, atsinaujino ir mano mėgstamiausias įskiepis Firebug kuris taip pat nustebino savo sparta.

Šaunu, kad Firefox ir Firebug kūrėjai netinginiauja ir šį kart padovanojo lengvesnę ir spartesnę naršyklę nei ankstesnės jų versijos. Tikėkimės ateityje dar daugiau spartos ir stabilumo.