Monthly Archives: October 2009

Naujas universalus W3C įrankis HTML/CSS klaidų tikrinimui

Norint, kad svetainė būtų atvaizduojama teisingai visose naršyklėse, reikalinga, kad HTML bei CSS būtų parašyti tvarkingai. W3C įrankių pagalba lengvai rasite HTML bei CSS klaidas.

Read more »

Atnaujintas tinklaraščio dizainas

Sako, kad pavasaris atsinaujinimo metas, bet aš sulaužau šią taisyklę ir savo tinklaraščio dizainą atnaujinu šį ganėtinai šaltą rudenį. Tikiuosi, kad naujasis dizainas patiks visiems skaitytojams.

Dizainas buvo įkvėptas, man asmeniškai gražiausių ir neerzinančių akių, užsienio tinklaraščių WoorkUp.com ir net.tutsplus.com dizainų.

Kritika, pastabos, pastebėjimai, klaidos mielai laukiami komentaruose.

Kas ta naršyklė?

Dauguma interneto vartotojų nesupranta kas yra tas internetas, ir kas per daigtas yra ta naršyklė. Dažnai internetu vadinama Internet Explorer naršyklė, o tai rodo informacijos, gal net ir išsilavinimo trūkumą. Dauguma vartotojų vis dar naudoja nelemtąjį Internet Explorer 6, kuris tik stabdo interneto vystymąsi.

Read more »

Google Chrome Mac OS X

Šiandien tvarkydamas savo siuntinių (downloads) katalogą aptikau prieš kelias dienas parsisiūstą Google Chrome versiją skirtą testavimui. Truputėlį pažaidęs su nauja verija, nusprendžiau trumpai aprašyti savo įspūdžius.
Read more »

Naujas projektukas

Naujas mano mažas projektukas. Truputėlis Zend Framework, jQuery, HTML ir CSS.
Read more »

Zend_Captcha apsauga jūsų formoms

Taigi šiandien pagaliau galutinai susitvarkius su projekto forma, kurią nusprendžiau apsaugoti Zend_Captcha. Ankščiau buvau išbandęs Zend_Captcha_ReCaptcha, tačiau man jis nelabai patiko, dėl to kad truputėlį lėtokai veikė, ir gal nelabai tinkamas lietuvaičių auditorijai. Todėl ilgai negalvodamas nusprendžiau panaudoti Zend_Captcha_Image.

Read more »