Monthly Archives: April 2010

Zend_Navigation

Šiandien pabandysiu aprašyti pastarųjų dienų įspūdžius dirbant su Zend Framework komponentu Zend_Navigation. Nuo ko norėčiau pradėti, tai kad šis komponentas pilnas ir pliusų ir minusų, tad konkrečių išvadų nepateiksiu.

Read more »

Išmanieji kontaktai

Šis įrašas nebus susijęs nei su Zend Framework, nei su Doctrine iš viso apie programavima šiandien nebekalbėsiu. Šiandien norėčiau pasidalinti gana įdomia idėja, ir sakyčiau šiandien dieną labai praktiška, tai apie kontaktų atvaizdavimą savo tinkalalapyje. Read more »

NoRecordExists su Zend Framework ir Doctrine

Gal jau pats metas būtų pradėti tesėti pažadus apie kuriuos rašiau šių metų pradžioje. Ištikro tai truputi kaip ir gėda :) nes truputį aptingau tiek su darbais, tiek su tinklaraščio rašymu.

Vis dėlto aš norėčiau su jumis pasidalinti paprastu “validatorium” (prisipažinsiu nežinau lietuviško atitikmens) kuris patikrina ar tam tikras įrašas tam tikroje duomenų bazės lenteleje neegzistuoja. Sukurtas pagal originalų Zend_Framework_Validate_Db_NoRecordExists, bet vietoi įprasto Zend_Db_Table panaudotos Doctrine ORM.

Validator’ių rasite mano github’e, kaip visada nuomones, patarimai, pastabos ir t.t. visda laukiami :)