Monthly Archives: January 2011

Savaitgalio kinas: Mechanikas

Tęsiu savo įrašų seriją su šiuo nauju, tik vakar į kino ekranus pasibeldusiu veiksmo filmu Mechanikas. Kaip ir praeitą savaitgalį, taip ir šį už kiną nemokėjau ir nebuvau piratas :) šį kart pakvietumus gavau darbe, o kadangi jis galiojo tik į šį filmą tai nusprendėme nesnausti ir jį pasižiūrėti.

Pripažystu, aktorius Jason Statham kietiem veiksmo filmam tikrai tinka, tai jau įrodė Transporteio filmų serijos, tad neabejojau, kad šis filmas, niekuo nenusileis. Pasirodo neklydau, filme veiksmo netrūko, nors didžiąją laiko dalį užėmė tikrai ne sprandų laužymai ar ginklų šūviai (na gerai gal š0vių ir daug buvo, bet tai nebuvo esmė). Siužetas tikrai kai kuriose vietose nebuvo nuspėjamas, bet gal tai priklauso nuo spėjiko, o aš gan prastas spėjikas esu. Dėl šiū priežaščių filmas neprailgo ir nebuvo nuobodus žiūrėti, tad jei pasiilgote gan gero veiksmo filmo šį rekomenduočiau pasižiūrėti.

Kad ir kaip begirčiau šį filmą, keletas nelogiškų vietelių ir jame pasitaikė. Tikrai kvaila kaip kažkas daužosi, nors ir tuščiame autobuse, bet viešoje vietoje, galų gale vienas išmetamas per langą į gatvę ir partrenkiamas automobilio, o kitas ramiausiai sau išeina iš autobuso lyg niekur nieko, o žmonės esantiems aplinkui ale nusispjaut kas čia buvo…. arba jau besikūrenantis židinys, ką tik grįžus iš “misijos”.

Mano vertinimas 8/10, veiksmo filmas kurį rekomenduosiu pasižiūrėti ir kitiems.

Įdomi Firefox klaida vykdant regex.test()

Nepersianiausiai teko susidurti su gan įdomia klaida Firefox naršyklėje vykdant JavaScript’e reguliarų išsireiškimą (vertimą pasiskolinau iš UAB Fromris) su modifikatorium g.

Tarkim jei jūs turit kokią nors išraišką kuriai reikalingas modifikatorius g, jums ši išraiška suveiks tik kas antrą kartą, tad jei susidursite su tokia, gan keista problema, turėkite tai omenyje. Ši klaida pasitaikė tik Firefox naršyklėje, nors internete toko rasti, kad tas pats buvo ir Chrome naršyklėje, bet dėl greito tobulinimo, greičiausiai ji seniausiai ištaisyta.

Savaitgalio kinas Tronas:Palikimas

Taip jau atsitiko, kad bilietų, kuriuos buvau pasiėmęs iš Čili restoranų tinklo, už sukauptus Čili litus, galiojimas ėjo į pabaigą, todėl savaitgalį su žmona nusprendėm apsilankyti kine. Filmą pasirinkti buvo gan sudėtinga, nes ištiesų nieko tokio įdomaus ar iškart akį patraukiančio nebuvo, vien kvailos komedijos ir kelios dramos. Galiausiai nuprendėm pažiūrėti Troną ir dėl to atvirai pasakius šiek tiek gailiuos.

Į filmą ėjau pasiruošęs išvysti daug visokių geek’iškų nesamonių, įdomių technologinių pokalbių ir t.t. Tačiau kaip bebūtų gaila, pasitaikė eilinis “holivudiškas” šlamšas, pažiūrėjus filmo pradžią jau iškarto supranti kaip jis pasibaigs, siužeto linija tiesi kaip styga, jokių įdomesnių vingių, jokių galvosukių nieko. Tiesiog eilinis filmas kur gėris kovoja prieš blogį, plius prigrūstas spec efektų ir nelogiškų situacijų. Netgi pačiame filme tokio kaip pagrindinio veikėjo Trono kaip ir nebuvo, tiksliau buvo užsimaskavęs kitu vardu ir kovojantis už blogį, tik filmo pabaigoje “ale” atsivertė į gerąją pusę ir iš kart žuvo.

Galutinis įvertinimas 4/10, daugiau kažkodėl nedrįstu jam parašyti. Tad jei galvojate pažiūrėti kokį gerą filmą, šito nerekomenduoju, jau geriau kokią nors kvailą komediją, nors pasijuokt bus iš ko, nes šis be visa ko dar ir niūrus.