Monthly Archives: March 2011

Mano tinklaraštis anglų kalba

Sumaščiau savo mintis, idėjas programavime, ir kodu pasidalinti su plačiu pasauliu, ne vien apsiribijant Lietuva ir jos gyventojais ir susikūriau naują tinklaraštį anglų kalba adresu http://irmantas.com.

Tai, man bus puikus būdas komunikuoti su užsienio tinklapių kūrėjais, pasidalinti mintimis, taip pat geriau pramokti anglų kalbą, na bent jau gramatiką, kuri man niekada nebuvo :) Tad jei skaitysite naujajį tinklaraštį ir pastebėsite klaidų, prašau pranešti.

Kaip pridėti papildomus tarpus kuriant Option elements su JavaScript

Šiandien susidūriau su tokia problemėle, kad kuriant naujus Option elementus su JavaScript niekaip nepavyko pridėti papildomų tarpų prie pavadinimo. Tiek paprasti tarpai, tiek   specialūs HTML simboliai nepadėjo, teko prašyti seno gero draugo Google pagalbos. Po keletos, intensyvaus ieškojimo, minučių suradau sprendimą, simbilius keisti į specialius Unicode simboliukus. pateikiu trumpą pavyzdį:

$.each(vals, function(i, val){
catSelector.append(new Option(val.title.replace(/ /g,"\u00A0"), val.id));
});

Taigi tikiuos, jei kam nors kils panaši situacija, šis mini įrašas jums pagelbės.

PHP skripto vykdymo laikas ir dar viena gudrybė

Kartais tikrai naudinga matyti per kiek laiko PHP sugeneruoja puslapį ar tam tikras jo dalis. Internete rasite tikrai nemažai pavyzdžių kaip tai atlikti, kad ir šiandieninis SkaitykIT.lt įrašas “Kaip su PHP greitai pamatuoti skripto vykdymo laiką“, išties detalus straipsniukas, dėja pasigedau komentavimo tame straipsnyje, nes norėjau pasidalinti dar viena gudrybe, kurią atradau visai neseniai ir manau pravers daugeliui.
Read more »