Mano HTC Hero Android išmanusis telefonas

Sugalvojau, kad gal būtų pats metas aprašyti, prieš kurį laiką įsigytą HTC Hero aparatą. Pasistengsiu išvardyti tiek pliusus tiek minusus ir su kokiomis problemomis teko susidurti. Taip pat pasidalinsiu kokiomis programomis nauduojuosi.

Taigi įsibėgėjus išmaniųjų telefonų “madai”, nusprendžiau ir aš įsigyti kiek protingesnį telefoną, nei tuo metu turėtą Nokia 6300. Pasirinkimas buvo tarp dviejų modelių Apple iPhone, ir HTC Hero pasirinkau Android platformos telefoną, nes jis buvo kur kas pigesnis, be to labai viliojo išbandyti Android operacinę sistemą.

Po kelių savaitėlių naudojimosi, telefonas kiek sulėtėjo, nes vis dar naudojau standartinį HTC Hero ROM, telefonas nebuvo “root’intas”, pasikapstęs šiek tiek XDA forumuose ir paskaitinėjęs blogus ir kitus atisliepimus, apie root’into telefono privalumus, sukaupiau visą drasą ir padariau tai, ką reikėjo padaryti, tik įsigijus telefoną.

Po sėkmingo, nu’root’inimo prasidėjo ištisas naujų ROM’ų diegimas ir testavimas, kol neatradau labiausiai mano poreikius tenkinančio. Iš pradžių diegdavausi tik “sense” tipo ROM’us (beHero, ChocolateEclair ir kiti), bet nei vienas netenkino savo sparta, nusprendžiau pabandyti kažką standartinio ir atradimas buvo Cyanogenmod nu’port’inti ROM’ai. Iš pradžių naudojausi ezHero 4 versija, dėja ji turėjo problemų su GPS, po kiek laiko pasirodė ir ezHero 5 versija, bet pradėjus ROM’o gamintojui nusiplauti nuo palaikymo, nutariau išbandyti neseniai šviesą išvydusį CMH ROM, kuris yra beveik oficiali Cyanogenmod versija HTC Hero telefonams. Šiuo ROM naudojuosi iki šiol, tik jis turi vieną problemytę, kartais nei iš šio nei iš to persikrauna kaip yra aktyvuotas Wi-Fi ryšys. Kadangi šiek tiek pavargau bandyti vis naujus ROM’us, nusprendžiau pasilikti su beveik tobulu ROM’u, kol išeis žadėtasis oficialus Cyanogenmod 6.

Mano visas įdiegtas programėles galima rasti AppBrain.com svetainėje. Bet iš jų dažniausiai naudojuosi tik keliomis, kitos atlieka “pasimaivymo prieš kitus” funkciją :)

LauncherPro – puikus ir greitas “app launcher” (net neišsivaizduoju, kaip lietuviškai įvardinti šios programėlės paskirtį)

twidroyd for twitter – puikus Twitter klientas

AnySoftKeyboard – klaviatūra palaikanti lietuviškas raides, tiesa norint jas naudoti reiks parsisiūsti priedą

AppBrain App Market ir Fast Web Installer – patogiam rogramėlių diegimui/išdiegimui per naršyklę

AdFree Android – nes reklamos “užknisa” juodai

Battleflood Free – puikus žaidimas jei prireikia prastumti laiką

Naudoju ir kitas esančiaus sąraše, bet ne taip dažnai kaip minėtasias. Būtų įdomu kokiomis Android programėles naudojasi dažniausiai mano tinklaraščio skaitytojai, gal būt pavyks pasiskolinti vieną ar kitą idėją :)

Leave a comment ?

3 Comments.

  1. tai minusas, kad sulėtėjo? O kad to išvengti įdiegei kitą rom'ą? O kokie pliusai?

    beje nebandei naudoti lietuviškai.lt saite minimos lietuviškos klaviatūros?

    • ROM kitą diegiau gal daugiau dėl smalsumo, ir noro turėti greitą telefoną, nes Hero greičiu nepasižymi. Pliusai tai, kad gali su savo telefonu padaryti daugiau nei su standartiniu softu.

      Klaviatūrą bandžiau, bet pastaroji buvo labiau giriama ir turėjo mažiau bugų :)

  2. gavau dovanu toki aparata, kalbos pakeist net nemoku!!!!

Leave a Comment


NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>