Tag Archives: AJAX

PHP skripto vykdymo laikas ir dar viena gudrybė

Kartais tikrai naudinga matyti per kiek laiko PHP sugeneruoja puslapį ar tam tikras jo dalis. Internete rasite tikrai nemažai pavyzdžių kaip tai atlikti, kad ir šiandieninis SkaitykIT.lt įrašas “Kaip su PHP greitai pamatuoti skripto vykdymo laiką“, išties detalus straipsniukas, dėja pasigedau komentavimo tame straipsnyje, nes norėjau pasidalinti dar viena gudrybe, kurią atradau visai neseniai ir manau pravers daugeliui.
Read more »

Verta paskaityti #1

Kadangi, savaitgalis o dar labiau pirmadienis buvo labai užimti ir nieko naudingo iš savo patirties jums parodyti nelabai turiu jėgų siųlau pasiskaitinėti šias naujienas/patarimus kurias radau savo RSS.

The Long Poll: AJAX Push(like) Chat with Comet – čia rasite gana įdomų būdą, kaip optimizuoti dažnas AJAX užklausas. Manau tikrai pravers turintiems “chatus”, ar kitas panašaus tipo “applikacijas” savo tinklapiuose.

Dynamically Create Menu With PHP DOM – manau daug kam gali patikti toks meniu kūrimo metodas, gal jau nemažai iš jūsų tokiu būdu jau ir kuriate. Asmeniškai man tai labai patinka dėl to, kad kodas yra daug švaresnis ir lengvesnis skaitymui.

Pirmam kartui skaitinių manau užteks.