Tag Archives: Android

Trumpa Nokia N8 apžvalga

Kaip jau ir buvau užsiminęs, kad darbovietėje, kartais teks pačiupinėti vieną ar kitą naują prietaisą, kaip tik šiandien mano rankose atsidūrė naujasis Nokia pasididžiavimas N8 išmanusis telefonas.  Labai daug laiko telefonui testuoti neturėjau, tad manau, kad galiu daugelyje vietų suklysti.

Dizainas

Čia greičiausiai, kiek žmonių, tiek nuomonių, bet šitas telefonas yra tiesiog labai negražus, ypač tie susiaurėjimai galuose, nugaroje, tarsi kuproje stovi kamera iš šonų pilna mygtukų ir visokiausių įėjimų ir išęjimų, kurie paslėpti po plastikiniais dangteliais.

OS ir sparta

Su Symbian OS praktikos praktiškai neturiu ir tikriausiai būtų sunku lyginti su kitomis mobiliosiomis OS. Viski šiek tiek panašumų turi su Android OS, turi keletą darbalaukių, galima įsidėti “widget’us”, programėlių sąrašas taip pat kažkiek primena Android OS, nors tikriausiai, čia kažko naujo neišmastysi. Kas liečia spartą, tai ne veltui sulyginau su Android OS, nes ne viskas taip sparčiai veikia, kaip norėtūsi, kartais jaučias toks nežymus stabdymas atidarant programą, ar pasukant ekraną 90° kampu.

Foto ir Video

12 megapikselių kamera, daug kam asocijuosis su labai gera kokybe, ar ji labai ištiesų sunku pasakyti padarius vos pora fotografijų, bet užtat labai gerą įspūdį paliko galimybė filmuoti HD kokybe, turbūt dėl šios funkcijos ir buvo įdiegta HDMI jungtis pačiam telefone. Vieną iš fotografijų galite pamatyti žemiau.

Išvados

Išvados paremtos, mano paties patirtimi ir nuomone. Jei jums reikia išmaniojo telefono ir manote, kad už Symbian OS nėra geresnių OS, ir jums visiškai nusispjaut į stilių, ar tiesiog manote, kad niekas kitas taip gerai negamina telefonų, kokius gamina Nokia, šitas telefonas skirtas jums. Asmeniškai aš žvelgčiau į naujuosius HTC ar Apple išmaniuosius telefonus.