Tag Archives: debesis

PHPfog – debesis PHP aplikacijoms

Šiandien gavau pakvietimą išbandyti PHPfog. PHPfog yra ne kas kitas, o kaip tinklapių talpinimo paslauga debesyje. Tikriausiai žinote kas yra debesis ir aiškinti ir nereikia, o nežinantiems trumpai tariant tai tinklapių ar kitų duomenų talpinimo paslauga su dinaminiais resursais, t.y. galite bent kada padidinti turimų resursų kiekį, po to jį vėl sumažinti, o už tai atitinkamai ir mokėsite.

Grįžtant prie PHPfog, pasitinka graži ir patogi vartotojo aplinka (1 pav.) kurioje matote savo jau įdiegtas programas, mokėjimo duomenis, SSH raktus ir galimybę pasikeisti vartotojo prisijungimo duomenis. Kadangi aš vis dar neturiu jokios aplikacijos tad pabanysiu vieną sukurti ir aprašyti visą procesą pateikdamas ekrano nuotraukas.
Read more »

Kuriam maketus debesyje

Jei esate tinklapių kūrėjas, dažnai prireikia greitai pamaketuoti kokį nors funkcionalumą, ar dizaino sprendimą, tam jums pagelbės paprasta lengva debesies programėle Frame Box. Įrankų nėra čia labai daug, bet pagrindiniai naudojami dizaine (formos elementai, antraštės, teksto laukai) ya ir manau to visiškai pakanka. Na o jei reikia galingesnio įrankio siūlau išbandyti Pencil.