Tag Archives: drupal

Priglaudžiau dar vieną projektą

Nors praėjo jau kiek daugiau nei savaitė po http://kernel.lt projekto įsigijimo, tačiau manau, kad verta apie tai paminėti. Šis projektas mane sudomino, pirmą kartą pamačius jį Uždarbis.lt skelbimuose, kažkiek laiko delsiau, svarsčiau apie galimybes ir ar turėsiu laiko jam vystyti ir plėtoti. Galų gale nusprendžiau įsigyti šį projektą ir pabandyti, kažką padaryti.

Po įsigyjimo, pirmas darbas, kurį nusprendėm padaryti, tai pakeisti platformą, nes su Drupal nesu labai artimai susipažinęs, taip pat, nejaučiu šiai sistemai didelės simpatijos, dėl jos administravimo. Nors kilo keletas nesklandumų importuojant straipsnius, bet galų gale, jau viskas buvo sutvarkyta ir paleista, ant naujos sistemos. Taip staigiai viskas įvyko ir gal būt atrodo kiek neišbaigta, nes senasis projekto talpinimo plano laikas ėjo į pabaigą, o projektą norėjosi persikeltį prie visų savo projektų, neišleidžiant papildomų pinigų.

Kaip bebūtų, jei galima taip sakyti, projektas dabar yra šiek tiek atsinaujinęs, su komanda stengiamės papildyti jį vis įvairesnėmis naujienomis, yra keletas savanorių autorių kurie sutiko kartais parašyti vieną kitą naujieną. Taip pat, jei kam yra noras, mielai kviečiame prisijungti prie komandos.

Ateityje planuojame portalą, dar šiek tiek tobulinti, pakeisti dizainą. O jei turite kokių nors minčių idėjų ar pasiūlymų, galų gale negailestingos kritikos, visa tai galite palikti komentaruose.