Tag Archives: kinas

Savaitgalio kinas: Mechanikas

Tęsiu savo įrašų seriją su šiuo nauju, tik vakar į kino ekranus pasibeldusiu veiksmo filmu Mechanikas. Kaip ir praeitą savaitgalį, taip ir šį už kiną nemokėjau ir nebuvau piratas :) šį kart pakvietumus gavau darbe, o kadangi jis galiojo tik į šį filmą tai nusprendėme nesnausti ir jį pasižiūrėti.

Pripažystu, aktorius Jason Statham kietiem veiksmo filmam tikrai tinka, tai jau įrodė Transporteio filmų serijos, tad neabejojau, kad šis filmas, niekuo nenusileis. Pasirodo neklydau, filme veiksmo netrūko, nors didžiąją laiko dalį užėmė tikrai ne sprandų laužymai ar ginklų šūviai (na gerai gal š0vių ir daug buvo, bet tai nebuvo esmė). Siužetas tikrai kai kuriose vietose nebuvo nuspėjamas, bet gal tai priklauso nuo spėjiko, o aš gan prastas spėjikas esu. Dėl šiū priežaščių filmas neprailgo ir nebuvo nuobodus žiūrėti, tad jei pasiilgote gan gero veiksmo filmo šį rekomenduočiau pasižiūrėti.

Kad ir kaip begirčiau šį filmą, keletas nelogiškų vietelių ir jame pasitaikė. Tikrai kvaila kaip kažkas daužosi, nors ir tuščiame autobuse, bet viešoje vietoje, galų gale vienas išmetamas per langą į gatvę ir partrenkiamas automobilio, o kitas ramiausiai sau išeina iš autobuso lyg niekur nieko, o žmonės esantiems aplinkui ale nusispjaut kas čia buvo…. arba jau besikūrenantis židinys, ką tik grįžus iš “misijos”.

Mano vertinimas 8/10, veiksmo filmas kurį rekomenduosiu pasižiūrėti ir kitiems.