Tag Archives: Naršykles

Kas ta naršyklė?

Dauguma interneto vartotojų nesupranta kas yra tas internetas, ir kas per daigtas yra ta naršyklė. Dažnai internetu vadinama Internet Explorer naršyklė, o tai rodo informacijos, gal net ir išsilavinimo trūkumą. Dauguma vartotojų vis dar naudoja nelemtąjį Internet Explorer 6, kuris tik stabdo interneto vystymąsi.

Read more »

Google Chrome Mac OS X

Šiandien tvarkydamas savo siuntinių (downloads) katalogą aptikau prieš kelias dienas parsisiūstą Google Chrome versiją skirtą testavimui. Truputėlį pažaidęs su nauja verija, nusprendžiau trumpai aprašyti savo įspūdžius.
Read more »

Seni konsoliniai (NES) žaidimai jūsų naršyklėje

Ir šio to išmokti galima, ir gerai laiką praleisti su nuostabiais nostalgiškais žaidimais.
Read more »

Testuojam puslapius su Internet Explorer įvairiomis versijomis

Jei kuriate tinklapių dizainus, tiksliau juos karpote ir koduojete kaip žinoma, juos reikia pratestuoti ant įvairiausių interneto naršyklių. Didelės problemos nėra nes visos naršyklės gali būti atsisiūstos ir įdiegtos. Tačiau ką daryti jei reikia puslapį pratestuoti su skirtingomis Internet Explorer versijomis? Šiandien atėjus į darbą kolega parodė ištiesų neblogą įrankį IETester. Nors įrankis nėra išbaigtas (alpha versija), tačiau gana patogus, galima papildomai įsidiegti “Debug Bar” kuris kažkiek primena Firefox įskiepį Firebug. Su IETester galite ištestuoti dizainą su šiomis Internet Explorer versijomis: IE5.5, IE6, IE7, IE8.

ietester