Tag Archives: tronas

Savaitgalio kinas Tronas:Palikimas

Taip jau atsitiko, kad bilietų, kuriuos buvau pasiėmęs iš Čili restoranų tinklo, už sukauptus Čili litus, galiojimas ėjo į pabaigą, todėl savaitgalį su žmona nusprendėm apsilankyti kine. Filmą pasirinkti buvo gan sudėtinga, nes ištiesų nieko tokio įdomaus ar iškart akį patraukiančio nebuvo, vien kvailos komedijos ir kelios dramos. Galiausiai nuprendėm pažiūrėti Troną ir dėl to atvirai pasakius šiek tiek gailiuos.

Į filmą ėjau pasiruošęs išvysti daug visokių geek’iškų nesamonių, įdomių technologinių pokalbių ir t.t. Tačiau kaip bebūtų gaila, pasitaikė eilinis “holivudiškas” šlamšas, pažiūrėjus filmo pradžią jau iškarto supranti kaip jis pasibaigs, siužeto linija tiesi kaip styga, jokių įdomesnių vingių, jokių galvosukių nieko. Tiesiog eilinis filmas kur gėris kovoja prieš blogį, plius prigrūstas spec efektų ir nelogiškų situacijų. Netgi pačiame filme tokio kaip pagrindinio veikėjo Trono kaip ir nebuvo, tiksliau buvo užsimaskavęs kitu vardu ir kovojantis už blogį, tik filmo pabaigoje “ale” atsivertė į gerąją pusę ir iš kart žuvo.

Galutinis įvertinimas 4/10, daugiau kažkodėl nedrįstu jam parašyti. Tad jei galvojate pažiūrėti kokį gerą filmą, šito nerekomenduoju, jau geriau kokią nors kvailą komediją, nors pasijuokt bus iš ko, nes šis be visa ko dar ir niūrus.